TYDZIEŃ 1      29.07 - 02.08

TYDZIEŃ 1

29.07 - 02.08

Laja-grid
Laja-name

Laja Field z LajaMartin jest międzynarodową twórczynią teatru tańca, nauczycielką i performerką. Pochodząca z Salt Lake City w stanie Utah, Laja była ostatnio profesorem i gościnnym choreografem na NYU | Tisch, często uczy w The Space LA, Peridance NYC, a ostatnio zasiadała w panelu przesłuchań do MA Dance Performance w The Place | London Contemporary Dance School. Nieustannie dzieli się swoją podnoszącą na duchu, siejącą radość, wymagającą praktyką taneczną w Europie, Stanach Zjednoczonych i poza nimi.
Zanurz się głęboko w świat teatru tańca w stylu LajaMartin. Oparty na fundamentach pracy w podłodze, Impulse płynnie przejdzie do budowania siły i znajdowania wydajności w ruchu. Wznieś się na wyżyny fizyczności w pracy z frazami, poruszając się z podłogi w powietrze z jakościami zdefiniowanymi przez muzykalność i rytm. Dzięki wskazówkom ruchowym, ćwiczeniom głosowym, grom aktorskim i nie tylko, odkryjesz sposoby, w jakie możesz się rozwinąć jako wykonawca. Odblokuj nieskończone możliwości transformacji.

Guy-name

Guy Nader, pochodzący z Libanu, mieszka w Barcelonie, gdzie wraz z Marią Campos założył zespół GN|MC. Ich kreacje dotarły do całej Europy i poza nią. Jako nauczyciel, Guy był zapraszany do dzielenia się swoją wiedzą na temat tańca w profesjonalnych ośrodkach szkoleniowych w Rzymie, Brukseli, Berlinie, Amsterdamie, Zagrzebiu, Barcelonie i wielu innych miastach.
Warsztaty Guy'a "Falling and Rolling" opierają się na fizycznej i silnej pracy w podłodze, dzięki której wykorzystuje się wiele wzorców ruchowych, obejmujących oddychanie, szybkość i uwalnianie energii przez ciało. Studiując mechanikę ciała, wykorzystasz spirale i silne pojęcie środka ciężkości ciała do wchodzenia i wychodzenia z podłogi na nieskończone sposoby, płynnie łącząc różne płaszczyzny.

Guy-grid
Collective-grid
Collective-name

Nadchodzi drużyna rozgrzewkowa: Kasia, Paulina i Leon!
Podczas DO Festival 2024 ekipa Collective Nest powita uczestników, aby wspólnie rozpocząć dzień od świeżych porannych zajęć. Począwszy od zadań związanych ze świadomością ciała, poprzez impro, aż po zabawne frazy, a może nawet ćwiczenia partnerskie, naszym głównym celem jest zgranie się i przygotowanie na nadchodzące warsztaty każdego dnia. Ekipa Collective Nest będzie gospodarzem zajęć rozgrzewkowych w tygodniu 2 oraz w poniedziałek i piątek w tygodniu 1 DO Festival 2024.

Chcesz dowiedzieć się więcej o całym programie warsztatów tanecznych DO Festival 2024?
Kliknij poniżej!

logo-01

DO Festival is a contemporary dance festival.
2023 edition: More info coming soon!
DO Festival is a project of Collective Nest Association.

Contact
info@dothefestival.com
+49 174 6770630